noclegi / domki letniskowe i domy / województwo małopolskie

Domki pod Kamionną

domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Domki Pod Kamionną znajdują się na 20 arowej działce położonej w bardzo spokojnej miejscowości, gdzie wszyscy dbają o to, by nic nie zakłócało wypoczynku. Laskowa, położona u podnóży Beskidu Wyspowego, należy do najczystszych obszarów Polski. Tutaj czas płynie wolniej, a każda chwila gwarantuje niezapomniane wspomnienia. Zapewniamy, że pokochają Państwo to miejsce od pierwszego wejrzenia! To idealna miejscówka dla narciarzy i wszystkich wielbicieli białego szaleństwa, ze względu na bliskość aż trzech popularnych stacji narciarskich: Laskowa-Kamionna, Limanowa SKI i Kasina Wielka, ale to nie wszystko! W okolicy naszych domków panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze. Znajdą tu Państwo piękne, widokowe szlaki turystyczne prowadzące między innymi na Jaworz (918 m n.p.m.), Sałasz (808 m n.p.m.) i Kamionną (805 m n.p.m.) z wieżą widokową. Naszą lokalizację cechuje otaczający zewsząd las obfitujący w zwierzynę leśną ( jelenia szlachetnego, sarny,).

uDOGoodnienia

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Miska dla psa

Okolice i atrakcje

Na terenie posesji dla gości znajduje się:

- zadaszona altana do wypoczynku.
- misa do ognisk
- otwarty grill
- hamaki
- górka do zabaw zimowych dla dzieci – sanki „ jabłuszka
- 2 mini place zabaw przy każdym domku
- rowery w tym jeden z przyczepką na 2 stanowiska

Dostępne pokoje

Do dyspozycji mamy dwa nowoczesne domki wybudowane w technologii szkieletowej. Jeden domek ma 2 kondygnacje parter oraz piętro o łącznej powierzchni 60 m2 . Dysponujemy łącznie w obydwu domkach 10 miejscami noclegowymi oraz parkingiem na 4-5 miejsc.

Na parterze znajduje się aneks kuchenny z częścią wypoczynkową, miejscem na ubrania oraz łazienką. W kuchni mamy lodówkę, czajnik elektryczny, płytę indukcyjna z 2 stanowiskami, opiekacz , ekspres do kawy oraz komplet naczyń do przygotowania posiłku dla bliskich. W części wypoczynkowej mamy wygodną 3 osobową sofę oraz telewizor z dostępem do Internetu oraz smart TV . Łazienka wyposażona w prysznic , deszczownice , suszarkę do włosów oraz środki czystości. Na piętrze znajduje się cześć sypialniana oraz w zależności od potrzeb również kącik zabaw dla dzięki wyposażony w puzzle gry planszowe oraz zabawki .

Wyżywienie

Cennik

450 zł doba do 4 osób . Minimalny okres wynajmu 2 doby. Przy dłuższym okresie możliwość negocjacji.

PLN / za psa (jednorazowo)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Laskowa 1037
34-602 Laskowa
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Zrelaksuj się z psem w sercu natury - pobyt z wyżywieniem nad samym jeziorem! :)

  • Klimatyczne Czerwone Żagle z dbałością o ludzi i zwierzęta. Spokój i cisza, dobra atmosfera i serdeczność.