noclegi / pensjonaty / województwo zachodniopomorskie

Bursztynowa Madera

pensjonaty

Co to za miejsce?

Niewielki, położony blisko morza, przy ul. Turystycznej 7, pensjonat „Dąbki” to klimatyczne miejsce, w którym znajdziesz spokój i ciszę sprzyjające wypoczynkowi. Goście pensjonatu mogą korzystać z plaży znajdującej w odległości 700 metrów, czyli 7 minut spacerem, od pensjonatu oraz z lokalnego sklepu spożywczego, do którego mają „rzut beretem”.

uDOGoodnienia

Zapraszamy gości z psami, nie pobieramy za nie dodatkowych opłat. Nasz pensjonat znajduje się na ogrodzonej posesji. Psy mogą pobiegać bez smyczy na terenie obiektu, lecz tylko w obecności właścicieli. Na spacery polecamy okoliczne lasy, plaże nad morzem lub jeziorem.

 • Teren posesji ogrodzony
 • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
 • Tereny do spacerów
 • Brak dodatkowej opłaty za psa
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Sylwester bez fajerwerków

Okolice i atrakcje

Pensjonat „Dąbki” znajduje się na terenie gminy Darłowo i jednocześnie jednego z najmłodszych uzdrowisk w Polsce - uzdrowiska Dąbki. Pensjonat dzieli niecały kilometr (900 metrów) od Jeziora Bukowo, miejsca będącego rajem dla wędkarzy z uwagi na bogactwo gatunków ryb, które w nim zamieszkują, a jest ich ok. 20. Goście pensjonatu mogą w promieniu 900 metrów znaleźć wszystko, co jest potrzebne do komfortowego wypoczynku. 700 m, czyli 7 minut spacerem, dzieli pensjonat od nadmorskiej plaży. Jedynie 500 metrów trzeba przejść z pensjonatu do centrum miejscowości, w którym znajdują się restauracje: smażalnie ryb, naleśnikarnie, pizzerie, lodziarnie, a także sklepy, w tym także sklepy z pamiątkami. Goście mogą w razie potrzeby zrobić zaopatrzenie w lokalnym sklepie spożywczym, który znajduje się nieopodal pensjonatu „Dąbki” – w odległości 200 metrów. Dla rodzin z dziećmi Dąbki oferują atrakcje w – oddalonym o jedyne 900 metrów - wesołym miasteczku.

Dostępne pokoje

Na gości pensjonatu „Dąbki” czeka w sumie 12 pokoi zlokalizowanych na parterze i piętrze. Wśród nich są 4 pokoje 4-osobowe, 4 pokoje 3-osobowe i 4 pokoje 2-osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, a dodatkowo na parterze znajduje się jedna ogólnodostępna łazienka. W pensjonacie dostępne są dwie przestronne i dobrze wyposażone kuchnie z lodówką, płytą grzewczą, kuchenką mikrofalową, piekarnikiem i czajnikiem – po jednej na każdym piętrze. W każdym pokoju znajduje się łóżko lub łóżka, stoliczek, szafka, TV i czajnik, a na gości czeka zestaw powitalny.

Z myślą o wypoczynku na plaży przygotowaliśmy także parawany i leżaki. Nasi goście mają możliwość spożywania posiłków na świeżym powietrzu - 2 pokoje na piętrze posiadają balkon, a każdy z pokoi na parterze ma bezpośrednie wyjście na ogród. Dzięki wyposażeniu w ławeczki i stoliki zjedzenie śniadania przy śpiewie ptaków czy kolacji przy zachodzie słońca jest nadzwyczaj proste i wygodne. Dla najmłodszych gości pensjonatu na terenie przy budynku przygotowaliśmy piaskownicę i huśtawki. Dorosłych z kolei ucieszą ławki i hamak, a także parking z odpowiednią liczbą miejsc. Spokojna, nadmorska okolica sprzyja wycieczkom rowerowym, dlatego na gości pensjonatu „Dąbki” czeka także 6 wygodnych rowerów. Do odpoczynku w nadmorskim, spokojnym i klimatycznym miejscu zapraszamy nie tylko osoby pragnące aktywnie spędzić czas. W naszym pensjonacie czekamy na każdego, kto chciałby zmienić otoczenie, pobyć w ciszy, popływać w morzu czy skorzystać z okolicznych atrakcji turystycznych.

Wyżywienie

Aneks kuchenny

Cennik

Pokój 2-os.

1 czerwca – 6 czerwca

90 zł/doba


Pokój 3-os.

1 czerwca – 6 czerwca

130 zł/doba


Pokój 4-os.

1 czerwca – 6 czerwca

150 zł/doba


Pokój 2-os.

6 czerwca – 4 lipca

80 zł/doba


Pokój 3-os.

6 czerwca – 4 lipca

100 zł/doba


Pokój 4-os.

6 czerwca – 4 lipca

130 zł/doba


Pokój 2-os.

4 lipca – 11 lipca

90 zł/doba


Pokój 3-os.

4 lipca – 11 lipca

130 zł/doba


Pokój 4-os.

4 lipca – 11 lipca

160 zł/doba


Pokój 2-os.

11 lipca – 29 sierpnia

120 zł/doba


Pokój 3-os.

11 lipca – 29 sierpnia

160 zł/doba


Pokój 4-os.

11 lipca – 29 sierpnia

180 zł/doba


Pokój 2-os.

29 sierpnia – 30 września

70 zł/doba


Pokój 3-os.

29 sierpnia – 30 września

90 zł/doba


Pokój 4-os.

29 sierpnia – 30 września

120 zł/doba

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Turystyczna 7
76-156 Dąbki
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

 • Sylwester bez fajerwerków, ogrodzony teren, a psy nocują za darmo <3

 • Psy nocują za darmo przez cały rok w ogrzewanych domkach apartamentowych blisko morza :)

 • Psy gratis, ogrodzony wybieg z przeszkodami, dzika plaża, a to wszystko nad polskim morzem. Sprawdź! >>

 • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!